• Wpisów: 675
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 20:50
  • Licznik odwiedzin: 34 671 / 1928 dni
 
violetta08
 
pobrane (3).jpg

Wczoraj leciał pierwszy odcinek trzeciego sezonu, naszego ulubionego serialu "Violetta". A w tym odcinku było wiele atrakcji! Mogliśmy w nim zobaczyć wszystkich uczniów studia on beat na scenie, śpiewali piosenkę En gira następnie mówili o emocjach potem kolejną piosenką była Algo se Enciende śpiewali ją Vilu,Diego oraz Marco, Kolejna Piosenka to była Destinada A Brillar. Bardzo były śmieszne scenki z Naxi. A bardzo słodkie chwile były z Leonettą i Fedemiłą. Violetta miała urodziny, Leon ułożył dla niej 2 piosenki. Leon z Violettą latali balonem.
-----------------------------------------------------

W dzisiejszym odcinku-drugim: W balonie zerwała się lina -Violetta i Leon tym razem naprawdę latali i wylądują z nim w lesie i wszyscy będą ich szukali, German zakochuje się w Priscilli, Milton krzyczy na uczennicę słyszy to Beto, Olga się przebrała na ślub z Ramallo, a ramallo zemdleje, Jade wyszła z areszta dlatego poszła do Germana, Camila,Ludmiła i Naty szukają Violetty i Leona, Gregorio odchodzi ze studia, Dziewczyna Matiasa przyłapała Jade i Matiasa w domu Germana, Marco nie chcę nikomu powiedzieć o tym co robił tam jakiś pan do niego.

Koniec. To co jest u góry zdjęcie to jest one jak im się zerwała lina i gdzieś lecą. Kto będzie oglądał dzisiejszy odcinek?
annana.jpg


Także widzimy się już za dwie godziny 16;00! :)
Pozdrawiam Haniaaa. < 3

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego